Uudised
pildid

Roadside Design's Monoposto

 

Roadside Monoposto on tavakasutajale orienteeritud kergeliiklusvahend. Võrreldes harjumuspärase kaherattalise jalgrattaga on Monoposto märgatavalt mugavam ja ohutum pedaalida..

Selline liikur on mõeldud igapäevaseks casual-kasutamiseks nii transpordivahendina kui sportlikuks vaba aja veetmiseks.

Keskseks sihtgrupiks on peaasjalikult linna lähiümbruses elavad noored pered. Selline liikur on mõeldud kasutamiseks vaba aja veetmiseks ning personaalseks transpordiks lühematel teekondadel poodi, tööle või lähiümbruse erinevate vahemaade läbimiseks.

Roadside Monoposto võiks sobida antud sihtgrupile lähtuvalt mugavamast sõiduelamusest ning võimalusest kaasa võtta pagasit, alustades sülearvutist, lõpetades spordikotiga. Oluliste väärtustena lisanduvad suurem ohutus ja stabiilsus, mis lähtuvad kolmerattalisest ülesehitusest ja raami konstruktsioonist, samuti lapseistme lisamise võimalus sõiduki tagaosas..

Monoposto hõivab rattatee laiusest sama palju ruumi, kui keskmine tavaratas ( laius 650-750mm ) - samuti mahub sisse keskmisest toa või korteri uksest, mahtudes muuhulgas standartsesse elumaja lifti.Täiendavalt on lihtsalt lisatav nii elektrimootor kui ka laetavad akud.

Projekteeritav toode ei ole orienteeritud olema sportlik ega rõhutatult trendikas, võimaldades teatud mööndustega küll ilmselt mõlemaid kriteeriume ( efektiivne füüsiline väljund liikumiseks ning suhteliselt eristuv välimus ). Monopostoga sõitja ei ole ilmtingimata küll piiritletud vanuse, sissetuleku või elukohaga - toode on loodud iseteadlikele inimesele, kelle ellusuhtumine ja elustiil sisaldab pigem inimlikku sõbralikkust, kohati omanäolisust, kui vankumatut vormikohast esinduslikust.

Ülalpidamiskuludelt paikneb Roadside Monoposto harjumuspärase jalgratta ja motorolleri vahepeal. Antud liikurit eristavad tavarattast ulatuslikumad laiendamisvõimalused ja toote pikem elukaar..

Projekti praeguses faasis otsime koostööpartnereid vabaaja veetmise valdkonnas tegutsevate ettevõtete näol, kes oleksid huvitatud sellise ratta väljarentimisest ja kasutajatelt tagasiside kogumisest suvelõpu perioodil augustis-septembris. Rikkaks saamist esialgu ei luba, küll aga pakume võimalust osa saada millegi suure algusest...

 

Roadside Designs

Lauri-Tanel Välja

Tarmo Härmaorg